Мутай CMTB1-63 3P MCB автомати хурди шикастани занҷир
Тафсилоти маҳсулот
Қатъкунандаи хурди автоматии CMTB1-63 метавонад дастгоҳро аз кӯтоҳмуддат ва аз ҳад зиёд боркунӣ муҳофизат кунад, инчунин онро барои интиқол ва табдили нодири системаи барқ истифода бурдан мумкин аст. Қатъкунандаи автоматии ...
| Номи маҳсулот | Қатъкунандаи занҷири хурди MCB |
| № Модел | CMTB1-63 3P |
| Стандартӣ | IEC60898-1 |
| Сертификат | CE |
| Ҷараёни номиналӣ дар (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63А |
| Полякҳо | 3P |
| Шиддати номиналӣ Ue (V) | 400/415В |
| Басомади номиналӣ | AC 50/60Hz |
| Иқтидори номиналии занҷираи кӯтоҳ Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Шиддати импулсии баҳогузорӣшуда Uimp-ро тобовар мекунад | 4000В |
| Ҳарорати муҳити зист | -20℃~+40℃ |
| Навъи озодкунии фаврӣ | CD |
| Ранг | Сафед + сурх |
| Хизматрасонӣ | OEM ва ODM |
каҷ
Полякҳо
Бартарӣ
1. Бо андозаи хурд ва паймон, насб кардан осон
2. Хусусияти ҷараёни кӯтоҳ, аз ҳад зиёд боркунӣ, қобилияти баланди шикастан
3. метавонад муҳофизати боэътимодро аз камбудиҳои барқӣ таъмин кунад ва барои мувофиқат ба стандартҳои байналмилалии бехатарӣ санҷида шудааст.
Ариза
Маҳсулоти MCB ба таври васеъ дар сохтмон, манзил, барномаҳои саноатӣ ва интиқоли нерӯи барқ истифода мешаванд.
Дигарон
Бастабандӣ
4 дона дар як қуттии дохилӣ, 60 дона дар як қуттии беруна.
Андозаи ҳар як қуттии беруна: 41*21.5*41.5 см
Бозори асосӣ
Шарқи Наздик, Африқо, Осиёи Ҷанубу Шарқӣ, Амрикои Ҷанубӣ, Бозори Русия.
Чаро моро интихоб кунед
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













