Мутай CMTB1-63 2P 10A 16A 20A 25A 32A Мустақими хурди автоматии Mcb
Тафсилоти маҳсулот
Қатъкунандаи хурди автоматии CMTB1-63 аз занҷирҳои кӯтоҳ ва изофабор муҳофизат мекунад ва инчунин метавонад барои интиқол ва табдилдиҳии ками системаҳои барқӣ истифода шавад. Қатъкунандаи автоматии автоматии автоматӣ дорои тарҳи пешрафтаи сохторӣ, кори боэътимод, қобилияти баланди шикастан ва намуди зебо мебошад. Қисмҳо ва қисмҳои он аз маводҳое сохта шудаанд, ки муқовимати баланди зарба ва хосиятҳои зидди аланга доранд.
MCB барои қонеъ кардани стандартҳои IEC/EN60898-1 тарҳрезӣ шудааст ва онро дар системаҳои AC 50/60Hz бо шиддати 230V/240V/400V/415V истифода бурдан мумкин аст. Он дорои ҳадди аксар ҷараёни номиналӣ 63A мебошад ва барои барномаҳое, ки ҷараёнҳои камтар аз ин маҳдудиятро талаб мекунанд, мувофиқ аст.
| Номи маҳсулот | MCB |
| № Модел | CMTB1-63 2P |
| Стандартӣ | IEC60898-1 |
| Сертификат | CE |
| Ҷараёни номиналӣ дар (A) | 1A-63A |
| Полякҳо | 2P |
| Шиддати номиналӣ Ue (V) | 400/415В |
| Басомади номиналӣ | AC 50/60Hz |
| Иқтидори номиналии занҷираи кӯтоҳ Icn | 3000A/4500A |
| Шиддати импулсии баҳогузорӣшуда Uimp-ро тобовар мекунад | 4000В |
| Ҳарорати муҳити зист | -20℃~+40℃ |
| Навъи озодкунии фаврӣ | C |
| Ранг | Сафед |
| Хизматрасонӣ | OEM ва ODM |
каҷ
Полякҳо
Бартарӣ
1. Ҳифзи занҷирҳо аз ҷараёни кӯтоҳмуддат
2. Ҳифзи занҷирҳо аз ҷараёни аз ҳад зиёд боркунӣ
3. Тарроҳии хуб ва насби осон
Ариза
Қатъкунандаҳои автоматии MCB Miniature касбӣ буда, дар сохтмон, манзил, барномаҳои саноатӣ ва интиқоли нерӯи барқ ба таври васеъ истифода мешаванд.
Дигарон
Бастабандӣ
6 дона дар як қуттии дохилӣ, 120 дона дар як қуттии беруна.
Андозаи ҳар як қуттии беруна: 41*21.5*41.5 см
Бозори асосӣ
Бозорҳои асосии мо дар минтақаҳо ба монанди Ховари Миёна, Африқо, Осиёи Ҷанубу Шарқӣ, Амрикои Ҷанубӣ, бозори Русия ва ғайра ҷойгиранд.
Чаро моро интихоб кунед
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













