MUTAI CMTB1LE-63 4P автомати муҳофизатии ҷараёни боқимонда RCBO
Тафсилоти маҳсулот
Қатъкунандаи занҷири бо ҷараёни боқимонда коркунанда CMTB1LE-63 метавонад одамон ва нерӯи барқро аз зарбаи барқ, кӯтоҳпайвастагӣ ва нокомиҳои аз ҳад зиёд муҳофизат кунад. RCBO асосан дар биноҳои тиҷоратӣ ва истиқоматӣ истифода мешавад.
Он ба стандарти IEC61009-1 мувофиқат мекунад.
| Номи маҳсулот | Қатъкунандаи занҷири бо ҷараёни боқимонда коркунанда |
| Рақами модел | CMTB1LE-63 4P |
| Стандартӣ | IEC61009-1 |
| Ҷараёни номиналӣ дар (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63А |
| Полякҳо | 4P |
| Шиддати номиналӣ Ue (V) | 400В |
| Басомади номиналӣ | AC 50/60Hz |
| Иқтидори номиналии занҷираи кӯтоҳ Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Шиддати импулсии баҳогузорӣшуда Uimp-ро тобовар мекунад | 4000В |
| Ҳарорати муҳити зист | -20℃~+40℃ |
| Навъи озодкунии фаврӣ | C ё D |
| Ҷараёни боқимондаи корӣ дар | 30мА, 50мА, 75мА, 100мА |
каҷ
Андозаи контурӣ ва насб (мм)
Бартарӣ
1. Ҳифзи ҷараёни кӯтоҳмуддат ва ҷараёни изофабор
2. Муҳофизат аз зарбаҳои барқӣ: Қатъкунандаи ҷараёни боқимонда камбудиҳои барқиро, ки дар натиҷаи ихроҷи ҷараёни барқ ба замин ба вуҷуд омадаанд, муайян ва қатъ мекунад ва аз зарбаҳои барқӣ ва зарбаҳои барқӣ пешгирӣ мекунад.
3. Вақти вокуниши зуд: Ин автоматҳо барои зуд аз кор мондан тарҳрезӣ шудаанд, аксар вақт дар давоми як қисми сония, вақте ки камбуди барқӣ ошкор карда мешавад.
Полякҳо
Ариза
Қатъкунандаҳои автоматии MCB Miniature касбӣ буда, дар сохтмон, манзил, барномаҳои саноатӣ ва интиқоли нерӯи барқ ба таври васеъ истифода мешаванд.
Дигарон
Бастабандӣ
1 дона дар як қуттии дохилӣ, 20 дона дар як қуттии беруна.
Андозаи ҳар як қуттии беруна: 41*21.5*41.5 см
Бозори асосӣ
Ширкати MUTAI Electric ба хидматрасонӣ ба бозорҳои Ховари Миёна, Африқо, Осиёи Ҷанубу Шарқӣ, Амрикои Ҷанубӣ ва Русия ва ғайра таваҷҷӯҳи махсус зоҳир мекунад.
Чаро моро интихоб кунед
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












