MUTAI CMTB1LE-63 3P автомати муҳофизатии ҷараёни боқимонда RCBO
Тафсилоти маҳсулот
Қатъкунандаи ҷараёни боқимонда бо муҳофизати аз ҳад зиёд (RCBO) як дастгоҳи бехатарии барқӣ мебошад, ки вазифаҳои дастгоҳи ҷараёни боқимонда (RCD) ва қатъкунандаи хурди автоматӣ (MCB)-ро дар як воҳид муттаҳид мекунад.
Қатъкунандаи занҷири бо ҷараёни боқимонда коркунанда CMTB1LE-63 метавонад одамон ва нерӯи барқро аз зарбаи барқ, кӯтоҳпайвастагӣ ва нокомиҳои аз ҳад зиёд муҳофизат кунад. RCBO асосан дар биноҳои тиҷоратӣ ва истиқоматӣ истифода мешавад. Он ба стандарти IEC61009-1 мувофиқат мекунад.
| Номи маҳсулот | Қатъкунандаи занҷири бо ҷараёни боқимонда коркунанда RCBO |
| Рақами модел | CMTB1LE-63 3P |
| Стандартӣ | IEC61009-1 |
| Ҷараёни номиналӣ дар (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63А |
| Полякҳо | 3P |
| Шиддати номиналӣ Ue (V) | 400В |
| Басомади номиналӣ | AC 50/60Hz |
| Иқтидори номиналии занҷираи кӯтоҳ Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Шиддати импулсии баҳогузорӣшуда Uimp-ро тобовар мекунад | 4000В |
| Ҳарорати муҳити зист | -20℃~+40℃ |
| Навъи озодкунии фаврӣ | CD |
| Ҷараёни боқимондаи корӣ дар | 30мА, 50мА, 75мА, 100мА |
каҷ
Андозаи контурӣ ва насб (мм)
Бартарӣ
1. Муҳофизат аз схемаҳо аз ҷараёни кӯтоҳмуддат, ҷараёни аз ҳад зиёд боркунӣ ва муҳофизат аз шоридан ба замин
2. Насби осон: RCBO-ҳо одатан паймон ва насби осон доранд, ки онҳоро барои истифода дар фазоҳои хурд ё ҷойҳои танг беҳтарин мегардонад.
Полякҳо
Ариза
Қатъкунандаҳои автоматии MCB Miniature касбӣ буда, дар сохтмон, манзил, барномаҳои саноатӣ ва интиқоли нерӯи барқ ба таври васеъ истифода мешаванд.
Дигарон
Бастабандӣ
2 дона дар як қуттии дохилӣ, 40 дона дар як қуттии беруна.
Андозаи ҳар як қуттии беруна: 41*21.5*41.5 см
Бозори асосӣ
Ширкати MUTAI Electric ба бозорҳои Ховари Миёна, Африқо, Осиёи Ҷанубу Шарқӣ, Амрикои Ҷанубӣ ва Русия тамаркуз мекунад.
Чаро моро интихоб кунед
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













