CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A Қатъкунандаи занҷири хурди MCB
Тафсилоти маҳсулот
Қатъкунандаи хурди автоматии CMTB1-63 дорои функсияи муҳофизат аз занҷири кӯтоҳ ва изофабор мебошад, инчунин метавонад ҳамчун интиқол ва табдили нодири системаи барқ истифода шавад. Қатъкунандаи автоматии автоматии автоматӣ дорои хусусиятҳои сохтори пешрафта, самаранокии боэътимод, қобилияти баланди шикастан, намуди зебо ва ғайра мебошад. Пӯшиш ва қисмҳо аз маводе сохта шудаанд, ки дорои муқовимати зарба ва хусусияти қавии оташгирӣ мебошанд.
| Номи маҳсулот | MCB |
| № Модел | CMTB1-63 1P |
| Стандартӣ | IEC60898-1 |
| Сертификат | CE |
| Ҷараёни номиналӣ дар (A) | 1-63A |
| Полякҳо | 1P |
| Шиддати номиналӣ Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Басомади номиналӣ | AC 50/60Hz |
| Иқтидори номиналии занҷираи кӯтоҳ Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Шиддати импулсии баҳогузорӣшуда Uimp-ро тобовар мекунад | 4000В |
| Ҳарорати муҳити зист | -20℃~+40℃ |
| Навъи озодкунии фаврӣ | Навъи C ё навъи D |
| Ранг | Сафед |
| Хизматрасонӣ | OEM ва ODM |
каҷ
Полякҳо
Бартарӣ
1. Ҳифзи занҷирҳо аз ҷараёни кӯтоҳмуддат
2. Ҳифзи занҷирҳо аз ҷараёни аз ҳад зиёд боркунӣ
3. Тарроҳии хуб ва насби осон
Ариза
Қатъкунандаҳои хурди автоматии MCB дар биноҳо, манзилҳо, барномаҳои саноатӣ, интиқоли нерӯи барқ ва ғайра васеъ истифода мешаванд.
Дигарон
Бастабандӣ
12 дона дар як қуттии дохилӣ, 240 дона дар як қуттии беруна.
Андозаи ҳар як қуттии беруна: 41*21.5*41.5 см
Бозори асосӣ
Ховари Миёна, Африқо, Осиёи Ҷанубу Шарқӣ, Амрикои Ҷанубӣ, Бозори Русия... ва ғайра
Чаро моро интихоб кунед
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













