MUTAI CMTB1-63H 1P Mini MCB Mini Circuit Circuit
Тафсилоти маҳсулот
Қатъкунандаи хурди автоматии CMTB1-63 метавонад дастгоҳро аз кӯтоҳмуддат ва муҳофизат аз изофаборӣ муҳофизат кунад, инчунин метавонад ҳамчун интиқол ва табдили нодири системаи барқ истифода шавад. Қатъкунандаи автоматии автоматии автоматӣ сохтори пешрафта, самаранокии боэътимод, қобилияти баланди шикастан, намуди зебо ва ғайра дорад. Пӯшиш ва қисмҳо аз маводе сохта шудаанд, ки дорои муқовимати зарба ва хусусияти қавии оташгирӣ мебошанд.
MCB-ҳо дар конфигуратсияҳои якқутба, дуқутба ва сеқутба дастрасанд, ки ҳар як қутб қодир аст як схемаи алоҳидаро муҳофизат кунад.
| Номи маҳсулот | Қатъкунандаи занҷири хурди MCB |
| № Модел | CMTB1-63 1P |
| Стандартӣ | IEC60898-1 |
| Сертификат | CE |
| Ҷараёни номиналӣ дар (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63А |
| Полякҳо | 1P |
| Шиддати номиналӣ Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Басомади номиналӣ | AC 50/60Hz |
| Иқтидори номиналии занҷираи кӯтоҳ Icn | 6000A |
| Шиддати импулсии баҳогузорӣшуда Uimp-ро тобовар мекунад | 4000В |
| Ҳарорати муҳити зист | -20℃~+40℃ |
| Навъи озодкунии фаврӣ | CD |
| Ранг | Сафед + хокистарӣ |
| Хизматрасонӣ | OEM ва ODM |
Полякҳо
Ариза
Қатъкунандаҳои автоматии MCB Miniature касбӣ буда, дар сохтмон, манзил, барномаҳои саноатӣ ва интиқоли нерӯи барқ ба таври васеъ истифода мешаванд.
Бартарӣ
1. Ҳифзи ҷараёни кӯтоҳмуддат ва ҷараёни изофабор
2. Иқтидори баланди шикастан ва зуд қатъ кардан
3. Андозаи паймон: MCB-ҳо барои хурд ва паймон тарҳрезӣ шудаанд, ки насб ва ҷойгир кардани онҳоро ба панелҳои барқӣ ва тахтаҳои тақсимотӣ осон мегардонад.
Дигарон
Бастабандӣ
12 дона дар як қуттии дохилӣ, 240 дона дар як қуттии беруна.
Андозаи ҳар як қуттии беруна: 41*21.5*41.5 см
Саволу ҷавоб
Бо сертификатҳои системаи идоракунии ISO 9001, ISO14001, маҳсулот бо сертификатҳои байналмилалии CCC, CE, CB тасдиқ карда шудаанд.
Бозори асосӣ
Амрикои Ҷанубӣ, Ховари Миёна, Африқо, Осиёи Ҷанубу Шарқӣ, Русия ва ғайра
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












