MUTAI CMTB1-63H 2P мини шикастани занҷири хурди MCB
Тафсилоти маҳсулот
Қатъкунандаи автоматии хурди CMTB1-63 одатан дар системаҳои барқӣ барои муҳофизат аз изофаборӣ ва занҷирҳои кӯтоҳ истифода мешавад. Қатъкунандаи автоматии хурд инчунин метавонад ҳамчун интиқол ва табдили нодири системаи барқ истифода шавад. Қатъкунандаҳои автоматии хурд барои доираи васеи барномаҳо, аз манзил то саноатӣ мувофиқанд ва одатан дар схемаҳои равшанӣ, гармкунӣ ва идоракунии муҳаррик истифода мешаванд.
| Номи маҳсулот | Қатъкунандаи занҷири хурд |
| № Модел | CMTB1-63 2P |
| Стандартӣ | IEC60898-1 |
| Сертификат | CE |
| Ҷараёни номиналӣ дар (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63А |
| Полякҳо | 2P |
| Шиддати номиналӣ Ue (V) | 400/415В |
| Басомади номиналӣ | AC 50/60Hz |
| Иқтидори номиналии занҷираи кӯтоҳ Icn | 6000A |
| Шиддати импулсии баҳогузорӣшуда Uimp-ро тобовар мекунад | 4000В |
| Ҳарорати муҳити зист | -20℃~+40℃ |
| Навъи озодкунии фаврӣ | CD |
| Ранг | Сафед ва хокистарӣ |
| Хизматрасонӣ | OEM ва ODM |
Полякҳо
Ариза
Қатъкунандаҳои хурди автоматӣ ба таври васеъ дар биноҳо, манзилҳои истиқоматӣ, барномаҳои саноатӣ ва интиқоли нерӯи барқ истифода мешаванд.
Бартарӣ
1. Муҳофизат аз ҷараёни кӯтоҳмуддат ва ҷараёни изофабор, инчунин метавонад ҳамчун интиқоли нодир ва табдили системаи барқ истифода шавад.
2. Андозаи паймон: MCB-ҳо барои хурд ва паймон тарҳрезӣ шудаанд, ки насб ва ҷойгир кардани онҳоро ба панелҳои барқӣ ва тахтаҳои тақсимотӣ осон мегардонад.
3. Хомӯшшавии зуд: MCB-ҳо барои зуд хомӯш шудан дар сурати аз ҳад зиёд бор кардан ё кӯтоҳ будани барқ тарҳрезӣ шудаанд, ки ба пешгирии осеб дидани таҷҳизоти барқӣ ва хатарҳои эҳтимолӣ барои одамон мусоидат мекунад.
4. Иқтидори баланди шикастан
Дигарон
Бастабандӣ
6 дона дар як қуттии дохилӣ, 120 дона дар як қуттии беруна.
Андозаи ҳар як қуттии беруна: 41*21.5*41.5 см
Саволу ҷавоб
Бо сертификатҳои системаи идоракунии ISO 9001, ISO14001, маҳсулот бо сертификатҳои байналмилалии CCC, CE, CB тасдиқ карда шудаанд.
Бозори асосӣ
Ширкати MUTAI Electric ба бозорҳои Ховари Миёна, Африқо, Осиёи Ҷанубу Шарқӣ, Амрикои Ҷанубӣ ва Русия тамаркуз мекунад.
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












