CMTB1-63DC 4P DC Solar MCB Circuit Circuit Miniature
Тафсилоти маҳсулот
Қатъкунандаи хурди автоматии MCB DC CMTB1-63 метавонад асбобҳои барқӣ ва дигар таҷҳизоти боркуниро аз мушкилоти аз ҳад зиёд ва кӯтоҳмуддат муҳофизат кунад ва бехатарии занҷирро ҳифз кунад. Аксари автоматии MCB DC аз баъзе системаҳои ҷараёни мустақим, ба монанди энергияи нав, фотоэлектрикии офтобӣ ва ғайра истифода мебарад. Ҳолатҳои шиддати MCB DC одатан аз DC 12V-1000V иборатанд ва ҷараёни номиналӣ метавонад то 63A бошад.
| Стандартӣ | IEC/EN 60947-2 |
| Ҷараёни номиналӣ дар (A) | 1A - 63A |
| Полякҳо | 4P |
| Шиддати номиналӣ Ue (V) | 1000В |
| Басомади номиналӣ | 50/60Гц |
| Иқтидори номиналии занҷираи кӯтоҳ Icn | 6000A |
| Ҳарорати муҳити зист | -20℃~+70℃ |
| Навъи каҷ | C |
| Дараҷаи ифлосшавӣ | 3 |
| Баландӣ | ≤ 2000 м |
| Иқтидори максималии ноқилҳо | 25 м㎡ |
| Насб | Рели DIN 35 мм |
| Навъи воридшавии сатр | Боло |
Бартарӣ
1. Ҳифзи занҷирҳо аз ҷараёни кӯтоҳмуддат
2. Ҳифзи занҷирҳо аз ҷараёни аз ҳад зиёд боркунӣ
3. Иқтидори баланди шикастан
4. Тарроҳии хуб ва насби осон
Полякҳо
Ариза
Қатъкунандаҳои хурди DC MCB MCB дар баъзе системаҳои ҷараёни мустақим, ба монанди энергияи нав, фотоэлектрикии офтобӣ ва ғайра васеъ истифода мешаванд.
Дигарон
Бастабандӣ
3 дона дар як қуттии дохилӣ, 60 дона дар як қуттии беруна.
Андозаи ҳар як қуттии беруна: 41*21.5*41.5 см
Саволу ҷавоб
Бо сертификатҳои системаи идоракунии ISO 9001, ISO14001, маҳсулот бо сертификатҳои байналмилалии CCC, CE, CB тасдиқ карда шудаанд.
Бозори асосӣ
Ширкати MUTAI Electric ба бозорҳои Ховари Миёна, Африқо, Осиёи Ҷанубу Шарқӣ, Амрикои Ҷанубӣ ва Русия тамаркуз мекунад.
Чаро моро интихоб кунед
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








