CMTB1-63DC 3P DC Solar MCB Circuit Circuit Miniature
Тафсилоти маҳсулот
Қатъкунандаи автоматии миниатюрии CMTB1-63 DC MCB дар андозаҳо ва рейтингҳои гуногун дастрас аст ва онҳоро дар доираи васеи барномаҳо, аз ҷумла системаҳои энергияи офтобӣ, системаҳои эҳтиётии батарея, системаҳои баҳрӣ ва автомобилӣ ва техникаи саноатӣ истифода бурдан мумкин аст.
Ҳолатҳои шиддати MCB DC одатан аз 12V-1000V DC мебошанд ва ҷараёни номиналӣ метавонад то 63A бошад.
| Стандартӣ | IEC/EN 60947-2 |
| Ҷараёни номиналӣ дар (A) | 1A-63A |
| Полякҳо | 3 |
| Шиддати номиналӣ Ue (V) | 750В |
| Басомади номиналӣ | 50/60Гц |
| Иқтидори номиналии занҷираи кӯтоҳ Icn | 6000A |
| Ҳарорати муҳити зист | -20℃~+70℃ |
| Навъи каҷ | C |
| Дараҷаи ифлосшавӣ | 3 |
| Баландӣ | ≤ 2000 м |
| Иқтидори максималии ноқилҳо | 25 м㎡ |
| Насб | Рели DIN 35 мм |
| Навъи воридшавии сатр | Боло |
Бартарӣ
1. Муҳофизат аз сарбории аз ҳад зиёд ва кӯтоҳмуддат
2. Хусусиятҳои фаъолкунӣ: MCB-ҳои DC дар муқоиса бо MCB-ҳои AC дорои хусусиятҳои фаъолкунии дигар мебошанд, ки ин ба хусусияти гуногуни шиддати DC вобаста аст.
3. Рейтинги шиддат: MCB-ҳои DC дорои рейтинги шиддат мебошанд, ки махсус барои занҷирҳои DC муайян карда шудаанд, ки одатан аз 12V то 1000V DC мебошанд.
4. Қатъи камон: MCB-ҳои DC барои қатъ кардани камонҳои DC тарҳрезӣ шудаанд, ки аз камонҳои AC фарқ мекунанд.
Полякҳо
Ариза
Қатъкунандаҳои автоматии DC MCB Miniature ба таври васеъ дар баъзе системаҳои ҷараёни мустақим, ба монанди энергияи нав, фотоэлектрикҳои офтобӣ, нерӯгоҳҳои барқӣ ва иншооти саноатӣ ва ғайра истифода мешаванд.
Дигарон
Бастабандӣ
4 дона дар як қуттии дохилӣ, 80 дона дар як қуттии беруна.
Андозаи ҳар як қуттии беруна: 41*21.5*41.5 см
Саволу ҷавоб
Бо сертификатҳои системаи идоракунии ISO 9001, ISO14001, маҳсулот бо сертификатҳои байналмилалии CCC, CE, CB тасдиқ карда шудаанд.
Бозори асосӣ
Ширкати MUTAI Electric ба бозорҳои Ховари Миёна, Африқо, Осиёи Ҷанубу Шарқӣ, Амрикои Ҷанубӣ ва Русия тамаркуз мекунад.
Чаро моро интихоб кунед
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











