CMTB1-63DC 2P DC MCB автоматикунонии хурди автоматикунонии ...
Тафсилоти маҳсулот
Қатъкунандаи хурди автоматии MCB-и DC CMTB1-63 метавонад асбобҳои барқӣ ва дигар таҷҳизоти боркуниро аз мушкилоти аз ҳад зиёд ва кӯтоҳмуддат муҳофизат кунад ва бехатарии занҷирро ҳифз кунад. Аксари автоматии MCB-и DC аз баъзе системаҳои ҷараёни мустақим, ба монанди системаҳои энергияи офтобӣ, системаҳои эҳтиётии батарея, энергияи нав ва ғайра истифода мебарад.
Қатъкунакҳои хурди ҷараёни доимӣ як роҳи ҳалли боэътимод ва камхарҷ барои ҳифзи схемаҳои ҷараёни доимӣ аз камбудиҳои барқӣ мебошанд ва андозаи хурд, зуд қатъ шудани барқ ва қобилияти баланди қатъкунии онҳо онҳоро ба интихоби маъмул дар доираи васеи барномаҳо табдил медиҳад.
Ҳолатҳои шиддати MCB DC одатан аз 12V-1000V DC мебошанд ва ҷараёни номиналӣ метавонад то 63A бошад.
| Стандартӣ | IEC/EN 60947-2 |
| Ҷараёни номиналӣ дар (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63А |
| Полякҳо | 2P |
| Шиддати номиналӣ Ue (V) | 500В |
| Басомади номиналӣ | 50/60Гц |
| Иқтидори номиналии занҷираи кӯтоҳ Icn | 6000A |
| Ҳарорати муҳити зист | -20℃~+70℃ |
| Навъи каҷ | C |
| Дараҷаи ифлосшавӣ | 3 |
| Баландӣ | ≤ 2000 м |
| Иқтидори максималии ноқилҳо | 25 м㎡ |
| Насб | Рели DIN 35 мм |
| Навъи воридшавии сатр | Боло |
Бартарӣ
1. Фаъолияти зуд: Моторҳои MCB-и DC барои зуд фаъол шудан дар сурати нокомии барқӣ тарҳрезӣ шудаанд, ки ба пешгирии осеб дидани таҷҳизот ва симҳо мусоидат мекунад.
2. Иқтидори баланди шикастан: MCB-ҳои DC дар як қатор иқтидорҳои шикастан дастрасанд, ки маънои онро дорад, ки онҳо метавонанд сатҳи баланди ҷараёнро бидуни қатъ шудан идора кунанд.
3. Иҷрои боэътимод: MCB-ҳои DC барои таъмини кори боэътимод ва устувор дар тӯли мӯҳлати хизмати тӯлонӣ тарҳрезӣ шудаанд, ки ба кам кардани хароҷоти нигоҳдорӣ ва ивазкунӣ мусоидат мекунад.
4. Насби осон: MCB-ҳои DC барои насби осон тарҳрезӣ шудаанд ва онҳоро метавон дар рельсҳои DIN ё мустақиман ба панел насб кард.
Полякҳо
Ариза
Қатъкунандаҳои хурди DC MCB MCB дар баъзе системаҳои ҷараёни мустақим, ба монанди энергияи нав, фотоэлектрикии офтобӣ ва ғайра васеъ истифода мешаванд.
Дигарон
Бастабандӣ
6 дона дар як қуттии дохилӣ, 120 дона дар як қуттии беруна.
Андозаи ҳар як қуттии беруна: 41*21.5*41.5 см
Саволу ҷавоб
Бо сертификатҳои системаи идоракунии ISO 9001, ISO14001, маҳсулот бо сертификатҳои байналмилалии CCC, CE, CB тасдиқ карда шудаанд.
Бозори асосӣ
Ширкати MUTAI Electric ба бозорҳои Ховари Миёна, Африқо, Осиёи Ҷанубу Шарқӣ, Амрикои Ҷанубӣ ва Русия тамаркуз мекунад.
Чаро моро интихоб кунед
1. Бо таҷрибаи беш аз 10-сола дар истеҳсоли маҳсулоти MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contactor... ва ғайра.
2. Занҷираи саноатии пурра аз истеҳсоли ҷузъҳо то васлкунии пурраи маҳсулот, озмоиш ва таҳти назорати муқаррарӣ.
3. Бо сертификатҳои системаи идоракунии ISO 9001, ISO14001, маҳсулот аз ҷониби сертификатҳои байналмилалии CCC, CE, CB тасдиқ карда мешаванд.
4. Дастаи техникии касбӣ, метавонад хидматҳои OEM ва ODM-ро пешниҳод кунад, метавонад нархи рақобатпазирро пешниҳод кунад.
5. Вақти интиқоли зуд ва хидматрасонии хуби пас аз фурӯш.
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com










