Қатъкунандаи занҷири хурди CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC MCB барои фотоэлектрикҳои офтобӣ
Тафсилоти маҳсулот
Қатъкунандаҳои хурди MCB-и DC CMTB1-63 вазифаи муҳофизати дастгоҳҳои барқӣ ва дигар таҷҳизоти борбардориро аз мушкилоти изофаборӣ ва кӯтоҳмуддат доранд ва инчунин метавонанд бехатарии занҷирро муҳофизат кунанд. Аксари MCB-ҳои DC аз баъзе системаҳои ҷараёни мустақим, ба монанди энергияи нав, фотоэлектрикии офтобӣ ва ғайра истифода мебаранд. Ҳолатҳои шиддати MCB-и DC одатан аз DC 12V-1000V мебошанд ва ҷараёни номиналӣ метавонад то 63A бошад.
| Стандартӣ | IEC/EN 60947-2 |
| Ҷараёни номиналӣ дар (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63А |
| Полякҳо | 1P |
| Шиддати номиналӣ Ue (V) | 250В |
| Басомади номиналӣ | 50/60Гц |
| Иқтидори номиналии занҷираи кӯтоҳ Icn | 6000A |
| Ҳарорати муҳити зист | -20℃~+70℃ |
| Навъи каҷ | C |
| Дараҷаи ифлосшавӣ | 3 |
| Баландӣ | ≤ 2000 м |
| Иқтидори максималии ноқилҳо | 25 м㎡ |
| Насб | Рели DIN 35 мм |
| Навъи воридшавии сатр | Боло |
Бартарӣ
1. Дастгоҳро аз ҷараёни кӯтоҳмуддат ва ҷараёни аз ҳад зиёд пурборкунӣ муҳофизат кунед.
2. Андозаи паймон: MCB-ҳои DC барои паймон ва сарфаи ҷой тарҳрезӣ шудаанд, ки онҳоро барои истифода дар панелҳо ва таҷҳизоти хурди барқӣ беҳтарин мегардонад.
3. Насби осон: MCB-ҳои DC барои насби осон тарҳрезӣ шудаанд ва онҳоро метавон дар рельсҳои DIN ё мустақиман ба панел насб кард.
Полякҳо
Ариза
Қатъкунандаи занҷири DC MCB Miniature дар баъзе системаҳои ҷараёни мустақим, ба монанди энергияи нав, фотоэлектрикии офтобӣ ва ғайра васеъ истифода мешавад.
Дигарон
Бастабандӣ
12 дона дар як қуттии дохилӣ, 240 дона дар як қуттии беруна.
Андозаи ҳар як қуттии беруна: 41*21.5*41.5 см
Саволу ҷавоб
Бо сертификатҳои системаи идоракунии ISO 9001, ISO14001 ва маҳсулот бо сертификатҳои байналмилалии CCC, CE, CB тасдиқ карда шудаанд.
Бозори асосӣ
Ширкати MUTAI Electric ба бозорҳои Ховари Миёна, Африқо, Осиёи Ҷанубу Шарқӣ, Амрикои Ҷанубӣ ва Русия тамаркуз мекунад.
Чаро моро интихоб кунед
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









